پروژه کلبه پیش ساخته در شهر مشهد

کلبه پیش ساخته مشهد به در خواست شرکت نات وود در فروردین سال 1399 توسط شرکت هوم زود طراحی گردید.این کلبه در مدت طول 30 روز با نمای چوب پلاست ساخته و با تمام امکانات تحویل کارفرما گردید.

سازه کلبه مشهد پیش ساخته و از نوع سبک است. ویلاهای پیش ساخته در چند سال گذشته با رشد بسیار زیادی از لحاظ پیشرفت و علاقمندی مردم به استفاده از آن ها همراه بوده اند. می توان گفت که تقریبا همه ما اگر به دنبال ساخت یک ویلا در زمینی بزرگ یا کوچک باشیم، حتما به بررسی انواع ویلاهای پیش ساخته نیز می پردازیم و شرایط را برای استفاده از این سازه های جذاب سنجش خواهیم کرد.

ویلا پیش ساخته

این ویلاهای ارزان قیمت، مدرن و در عین حال کاربردی را می توان به عنوان یک انتخاب خوب به جای سازه های قدیمی ساخته شده با سیمان، گچ و آجر دانست. بسیاری از علاقمندان به این سری از انواع ویلا جذب شده اند.

به طور کلی می توان گفت که ویلای پیش ساخته در واقع یک سازه است که با قابلیت اسکان به صورت موقت و در برخی از مدل ها به صورت دائم طراحی و ساخته می شود.  به این دلیل کلمه پیش ساخته برای آن بیان می شود. که عملیات ساخت این نمونه از ویلا در کارخانه ها پیش از انتقال به زمین انجام شده و سپس نصب ویلا انجام داده می شود.

باید در نظر داشت که ویلاهای پیش ساخته با استفاده از پانل های آماده تولید شده با استفاده از فلز ساخته می شوند و این ساندویچ پانل ها مانند پازل در کارخانه تولید و در محل ویلا نصب می شوند.

بر خلاف تصور بسیاری از ما، پیش ساخته دارای عملکرد بسیار خوبی از لحاظ استحکام بوده. به دلیل استفاده از ورق های فوق مستحکم در شرایط آب و هوایی مختلف می توانند عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهند.

کلبه مشهد
کلبه مشهد

اطلاعات پروژه

پروژه :ویلا پیش ساخته

کارفرما : شرکت نات وود

زمان اجرا : فروردین  ۱۳۹۸

سبک سازه : مدرن

کد طرح :  ۲۰۹

متراژ پروژه : ۵۵ متر مربع

تعداد خواب : ۱

 

  • آدرس : مشهد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button