ویلا سوئیسی از طراحی تا اجرا توسط تیم متخصص

  1. خانه
  2. ویلا سوئیسی از طراحی تا اجرا توسط تیم متخصص

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژِی در زمینه صنعت ساختمان سازی، شاهد سبک های متفاوتی از معماری در ایران هستیم. خیلی از افراد از سبک های معمولی خسته شده و به دنبال یک معماری جدید و مدرن برای خانه هایشان هستند. چرا که خانه، جایی است که فرد احساس آرامش داشته و انرژِی مثبت فراوانی از آن جذب خواهد کرد. به همین خاطر، معماری و سبک خانه ای که در آن قرار دارید از اهمیت شایانی برخوردار است.

در ادامه باید گفت، در میان سبک های متفاوت، به طور قطع نام ویلا سوئیسی به گوشتان خورده است. ویلا سوئیسی با معماری شگفت انگیزی که دارد، به طور قطع نظر هر فردی را به خود جلب می کند. چون این نوع سبک، برای بیننده یادآور تصورات خانه های قدیمی خارجی بوده و حس سرزندگی را به او القا خواهد نمود. در نهایت می توان گفت، خانه سوئیسی با معماری خاص و متفاوتی که دارد، زیبایی اش را به رخ بیننده می کشد.

ویلا سوئیسی

ویلا سوئیسی به نام‌ خانه مثلثی هم معروف بوده و به ‌خاطر شکل ظاهری‌ که دارد، در جوامع مختلف بسیار محبوب است. جالب است بدانید امروزه این ویلا به صورت خانه های پیش ساخته با سازه های مخصوص در اختیار مشتری قرار می گیرد. اما آنچه که در خرید خانه پیش ساخته سوئیسی اهمیت دارد، انتخاب یک مجموعه مهندسی قوی بوده که سازه هایی با کیفیت و عالی را به شما ارائه دهد. به همین خاطر ما در این مطلب قصد داریم، مجموعه معتبر هوم زود را به شما عزیزان پیشنهاد دهیم. شرکت هوم زود توانسته با تجارب بالایی که در زمینه ساختمان سازی دارد، سازه های ویلا سوئیسی را با کیفیتی بالا تولید نماید. شما می توانید با خرید از این مجموعه، به رویای داشتن کلبه سوئیسی دست یابید و از انرژی خاص آن خانه، نهایت بهره را ببرید.

امکان طراحی اختصاصی با سبک سوئیسی

ویلا سوئیسی هوم زود

مجموعه هوم زود در ساخت ویلا سوئیسی بسیار مهارت داشته و می تواند انتظارات شما عزیزان را از بابت این سبک از معماری به خوبی برآورده سازد. در مورد خانه سوئیسی باید گفت، این نوع خانه از سقف بسیار بلندی برخوردار بوده و معمولا به شکل دو یا سه طبقه طراحی می شود.

طبیعتا در طبقه اول این نوع کلبه از فضای نشیمن بزرگی استفاده می شود. معمولا سرویس بهداشتی و آشپزخانه هم در همان طبقه اول قرار دارد. در طبقه دوم خانه سوئیسی معمولا اتاق زیر شیروانی اجرا می شود که حالت سقفش به شکل مثلثی است.

یکی از علت هایی که این نوع ویلاها بسیار پرطرفدارند، عموماً به‌ دلیل وجود اتاق زیرشیروانی است. چرا که برای بیننده وجود این نوع اتاق در کلبه مانند اتاق رویایی بوده و آنها را به وجد خواهد آورد. به همین دلیل ویلا سوئیسی به لقب خانه رویایی و خارجی هم مشهور است. یکی از ویژگی های عالی این نوع معماری، وجود پنجره های شیشه ای بزرگ می باشد.

لذا طبیعتا در روز داخل خانه به واسطه پنجره های بزرگ، غرق در نور و روشنایی خواهد شد و ساکنان ویلا از نور طبیعی و زیبایی لذت خواهند برد.همین امر باعث می شود تا این خانه رویایی از انرژی های مثبت زیادی برخوردار باشد. کلبه سوئیسی هوم زود به قدری دلباز و شیک است که شما جذب فضای داخلی آن خواهید شد.

مزیت های کلبه سوئیسی

کلبه سوئیسی با معماری خاصی که دارد، بسیار پرطرفدار بوده و قطعا نظر هر تماشاگری را به خود جلب می کند. این نوع ویلا علاوه بر زیبایی و سبک متفاوتی که دارد، از مزیت های زیادی هم برخوردار می باشد. در ادامه به چند مورد از مزیت های این نوع ویلا اشاره خواهیم کرد.

ویلا سوئیسی لاکچری
ویلا سوئیسی جذاب

هزینه اقتصادی ساخت ویلا سوئیسی

ویلا سوئیسی با وجود زیبایی منحصر به فردی که دارد، بسیار اقتصادی است. این نوع خانه ها با وجود نقشه ساده و متفاوتی که دارند، بسیار کم هزینه هم می باشند. لذا شما می توانید با خرید سازه های سوئیسی از هوم زود یک ویلای متفاوت و کم خرجی بسازید. همچنین ویلا سوئیسی نسبت به ساختمان های با مصالح از هزینه نگهداری پایین تری هم برخوردار است. باید بیان کرد، هزینه ساخت سازه سوئیسی نسبت به کلبه های دیگر بسیار منصفانه بوده و به عنوان خانه های اقتصادی معروف است. همچنین این ویلا، یک سازه پیش ساخته محسوب می شود. در نتیجه شما می توانید با سازه های کلبه سوئیسی یک خانه رویایی با هزینه ی اقتصادی داشته باشید. به اصطلاحی عامیانه، می توانید رویای داشتن کلبه مثلثی را با هوم زود محقق نمایید.

صرفه جویی در انرژی برق

همانطور که گفته شد، در این سبک از ویلا، از پنجره های بزرگ استفاده می شود و نور خورشید در ویلا به آسانی نفوذ پیدا می کند. در نتیجه تمام طول روز نور طبیعی در فضای داخلی خانه وجود دارد و به اصطلاحی بسیار نورگیر است. نور زیاد در ویلا سوئیسی باعث می ‌شود که دیگر احتیاجی به روشن کردن برق در روز نباشد و در مصرف انرژی برق هم بسیار صرفه جویی می شود. اگر دلتان ویلای پر نور و روشن می خواهد که در صبح از تابش نور آفتاب آن از خواب بلند شوید، قطعا کلبه سوئیسی یک انتخاب رویایی برای شما عزیزان خواهد بود. این ویلا می تواند با وجود پنجره‌های بزرگ، چشم اندازی منحصر به فرد برایتان خلق نماید. نورگیر بودن کلبه سوئیسی یکی از معیارهای مهم طرفداران این سبک از معماری به شمار می رود.

استحکام بالای ویلا سوئیسی در برابر برف و باران

ویلا سوئیسی با توجه به سبکی که دارد، از سقف شیب داری برخوردار می باشد. وجود سقف شیب دار باعث شده تا خانه سوئیسی به یک خانه ضد برف تبدیل شود. چرا که شیب این نوع ویلا باعث شده تا هیچ برف و بارانی بر روی سقف جمع نشود و در نتیجه خسارت و ضرری برای صاحب خانه نداشته باشد. سقف خانه پیش ساخته سوئیسی به دلیل شیب متناسبی که دارد، برف و باران را به سمت پایین می کشاند و در نتیجه  آب به داخل سازه نفوذ نمی کند. با این تفاسیر باید گفت، ویلا سوئیسی یک انتخاب هوشمندانه برای کسانی است که در مناطق برفی و پربارش سکونت دارند. استفاده از معماری سوئیسی برای ساخت خانه، یک راهکار عالی برای خلاص شدن از تجمع برف و باران بر روی سقف است.

انتخاب ویلا سوئیسی

ویلا سوئیسی، سبکی همیشگی و پرطرفدار

ویلا سوئیسی با سبک زیبا و خاصی که دارد، در هیچ زمانی از مد نمی افتد و همیشه طرفداران خود را دارد. این سبک این قابلیت را دارد که در هر زمانی مشتری را به خود جلب نماید. لذا با انتخاب ویلا سوئیسی پیش ساخته از هوم زود می توانید یک سبک همیشگی و پرطرفداری را خریداری نمایید.  همچنین این ویلا به دلیل سبک عالی که دارد، می تواند یک فضای دنج و آرامی را برای افراد به وجود آورد.

پروژه های ویلا سوئیسی

برخی از پروژه های انجام شده به سبک سوئیسی توسط هوم زود

طراحی مینیمال و دلنشین

اگر شما در ساخت خانه به دنبال طراحی مینیمال و دوست داشتنی هستید، به شما پیشنهاد می دهیم از کلبه سوئیسی غافل نشوید. این ویلای پیش ساخته با طراحی زیبا و جذابی که دارد، می تواند برای شما به محلی دلنشین و رویایی برای زندگی روستایی بدون زرق و برق تبدیل شود.

تسریع در طراحی و اجرای ویلا

هنگامی که شما تصمیم به ساخت ویلا سوئیسی می گیرید، از طراحی تا اجرای این کلبه پیش ساخته، مدت زمان کمی طول خواهد کشید. لذا یکی از مزیت های ویژه ی کلبه مثلثی زود آماده شدن ویلا می باشد. این کلبه دوست داشتنی سوئیسی، یک گزینه عالی برا افرادی است که فرصت کمی برای ساخت یک ویلا دارند.

برای مشاوره طراحی و ساخت ویلا پیش ساخته خود با تیم هوم زود در ارتباط باشید:

۱۰۲ ۹۷ ۲۲۰ – ۰۲۱

۶۲۶۲ ۸۶۰ ۰۹۱۰

ویلا سوئیسی زیبا
ویلا سوئیسی لوکس

خرید کلبه سوئیسی از هوم زود

کلبه‌ های سوئیسی پیش ساخته بیشتر در مناطق  کوهستانی و جنگلی قرار دارند، تا ساکنان علاوه بر اینکه از فضای دلنشین کلبه لذت می برند از طبیعت زیبای اطراف آن هم استفاده کنند. طراحی صمیمی کلبه سوئیسی در کنار حس جذابی که از سبک کلبه به ساکنان منتقل می کند، این خانه را به یکی از ویلاهای محبوب و پرطرفدار تبدیل کرده است. چرا که چای نوشیدن در اتاق زیر شیروانی با منظره‌ ای تماشایی از طبیعت زیبای اطراف، قطعا برای هر فردی لذت بخش است. لذا شما خوبان اگر قصد ساخت ویلا سوئیسی پیش ساخته را دارید می توانید، از سازه های باکیفیت هوم زود استفاده نمایید.

این تیم قوی با دستان پر توانی که دارد، می تواند رویای کلبه سوئیسی را برای شما بزرگواران محقق نماید. استفاده از سازه های باکیفیت، باعث می شود تا کلبه سوئیسی شما از ماندگاری و طول عمر بیشتری برخوردار باشد. شرکت هوم زود با مهندسین فوق العاده ای که دارد، قطعا کلبه سوئیسی جذابی برای شما طراحی و اجرا خواهند کرد. کلبه سوئیسی بسیار خاص پسند و لوکس بوده و معمولا این ویلا، انتخاب افرادی است که برای معماری کلبه، اهمیت زیادی قائل هستند. اگر شما نیز قصد طراحی و ساخت یک خانه سوئیسی شیک را دارید، هوم زود یک پیشنهاد جذاب و هوشمندانه برای شما خوبان به شمار می رود.

شرکت هوم زود توانسته برای سهولت بخشیدن انتخاب مشتری، طرح های پیشنهادی زیادی ارائه دهد. البته شما خوبان می توانید طراحی اختصاصی و سلیقه ای خود را با مهندسین این مجموعه در میان بگذارید، تا کلبه سوئیسی بنا به سلیقه خودتان طراحی و اجرا شود. برای محقق شدن داشتن کلبه سوئیسی رویایی، کافیست با چند کلیک ساده از هوم زود کمک بخواهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
Call Now Button