ویلای پیش ساخته چادگان

ویلای پیش ساخته چادگان با نمای چوب پلاست به درخواست مهندس مردانی،در شهر چادگان به صورت پیش ساخته توسط شرکت هوم زود در اسفند 1400 طراحی و اجرا گردید.

مقررات و قوانین ویلاهای پیش ساخته

قدم اول برای ساخت ویلای پیش ساخته مانند ویلای پیش ساخته چادگان رعایت قوانین برای کسب مجوز و پروانه ساخت می باشد. معمولاً برای سازه های پیش ساخته با متراژ زیر 40 متر نیاز به کسب هیچگونه مجوزی نیست. البته برای متراژهای بزرگتر باید تمام مجوزها را از شهرداری و مراکز مربوطه کسب کنید.

حوادث طبیعی مانند زمین لرزه، سیل و موارد دیگر همیشه در کمین انسان بوده است. انسان همیشه به دنبال راه حل هایی است تا خسارت های ناشی عوامل طبیعی را کاهش دهد. در نتیجه با کمک فناوری و تلاش های روزانه به نتایج قابل قبولی رسیده است.

در درجه اول افزایش مقاومت و استحکام سازه ها در برابر عوامل مخرب طبیعی هدف اصلی بوده است. البته در کنار حفظ محیط زیست برای بالا بردن کمیت و کیفیت ساختمان ها تلاش می کند. یکی از کارهای مهم انسان قرن جدید بعد از انقلاب صنعتی، طراحی و ساخت خانه های پیش ساخته است.

تمام قسمت ها باید با توجه به استانداردهایی که برای این نوع سازه تعریف شده است اجرا شوند. ضخامت ورق ها، تعداد ستون ها، فاصله ستون ها از یکدیگر، سقف، کف، فونداسیون و… را شامل می شود.

باید از یک جوشکار ماهر کمک گرفت تا جوشکاری استاندارد و اصولی را در نصب اسکلت اجرا کند. از پیچ و مهره های گالوانیزه برای اتصال قطعات به یکدیگر استفاده کنید.

به طور کلی قوانین نانوشته دیگری نیز وجود دارند که مهندسان ملزم به رعایت آن ها هستند. این قوانین به محاسبات معماری نیز مربوط می شوند.

ویلا پیش ساخته

اطلاعات پروژه

پروژه :کلبه پیش ساخته 21 نفری

کارفرما : آقای مردانی

زمان اجرا :آذر 1400

متریال اجرایی : چوب پلاست

متراژ پروژه : 65 متر یک خوابه

star_rate
  • آدرس : چادگان (اصفهان)

star_rate
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button