کلبه پیش ساخته در شهر آمل

کلبه پیش ساخته نسل جدیدی از ساخت ساز است که اجزاء و قسمت‌های آن در محل دیگری مانند کارگاه یا کارخانه تولید می‌شود. سپس قطعات تولید شده به زمین اصلی حمل شده و در آنجا نصب و مونتاژ قطعات صورت می گیرد.

مهمترین ویژگی سازه های پیش ساخته عبارت است از:

  • صرفه‌جویی اقتصادی
  • کوتاه کردن زمان ساخت
  • افزایش مقاومت و استحکام سازه در برابر بلایای طبیعی

برای ساخت سازه های پیش ساخته از مصالح نوین و باکیفیت استفاده می کنند. مصالح نوین ویژگی ها و مزیت های خاص خود را دارند. مصالح ساختمانی مانند فولاد، بتن، pvc و…  به تنهایی یا در ترکیب با دیگر مصالح استفاده می‌شوند.

مهمترین دلیل برای مقاوم سازی بناهای مختلف وجود بلایای طبیعی مانند زلزله است. همچنین بر نوع مصالح استفاده شده و… نظارت انجام می شود.

کلبه های پیش ساخته به صورت خودکار این ویژگی (مقاوم بودن) را دارا می‌باشند. به عبارت دیگر یکی از ویژگی ها و مزایای ذاتی سازه های پیش ساخته مقاوم بودن در برابر زلزله است. وزن کم سازه و استحکام بالای آن ها نسبت به سازه های معمولی مزایای دیگر سازه های پیش ساخته به شمار می آید.

سازه یا ویلای پیش ساخته قابل حمل نیاز به صدور مجوز ندارد. زیرا در محل نصب این سازه نیاز به تخریب یا گودبرداری نیست. تمام عملیات‌های ساخت و ساز آن در کارخانه انجام می شود. بعد از انتقال به محل، بر روی زمین یا یک سکوی بتنی قرار می‌گیرد.

کلبه 21 نفری
کلبه 21 نفری

اطلاعات پروژه

پروژه :کلبه پیش ساخته در شهر آمل

کارفرما : آقای خامسی

زمان اجرا :آذر 1400

متریال اجرایی : چوب پلاست

متراژ پروژه : 30 متر مربع

star_rate
  • آدرس : آمل

تهران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button