درباره پروژه ویلا پیش ساخته کردان

 

پروژه ویلا پیش ساخته کردان به متراژ 105 متر مربع، به در خواست کارفرمای محترم آقای شکوری، توسط تیم هوم زود در مهرماه سال 1400 طراحی و اجرا گردید.

پروژه ویلا پیش ساخته کردان دوبلکس بوده و دارای یک اتاق خواب مستر می باشد. محوطه پروژه ویلای پیش ساخته کردان 400 متر مربع بوده و شامل استخر و آلاچیق است که با محصولات چوب پلاست دنیزوود اجرا گردیده است.

سبک پروژه ویلا کردان سوییسی بوده و سازه فلزی سبک برای ساخت این پروژه در نظر گرفته شده است. از ویژگی های سازه فلزی در ویلا می توان انعطاف پذیری بالاتر نسبت به بتن و انحنا پیدا کردن آن، نام برد و همچنین کار طراحان به هنگام استفاده از این سازه بسیار راحت تر بوده و دستشان برای طراحی های غیر رایج و مدرن باز است.همچنین استفاده از اسکلت فلزی ساختمان پیش ساخته سبب می شود تا نه تنها کارفرما نسبت به ساخت سنتی یک بنا هزینه کمتری بپردازد و در بحث های فنی پیمانکار به محض عقد قرارداد کار خود را شروع کند، بلکه سبب می شود که تا با کاهش زمان تولید،امکان فروش یا اجاره آن نیز زودتر فراهم شده و خواب سرمایه کاهش یابد.

ساخت سریع پروژه ویلای کردان در 60 روز با فوندانسیون و پی ریزی صورت گرفته که خوش قولی  تیم هوم زود در تحویل سریع ویلاهای پیش ساخته را بازگو می کند.

پروژه ویلا کردان
پروژه ویلا کردان

اطلاعات پروژه

پروژه :ویلا Aفریم

کارفرما : آقای شکوری

زمان اجرا : مهر 1400

سبک سازه : سوییسی

کد طرح : 101

متراژ پروژه : 105 متر مربع

تعداد خواب : 1

star_rate

آدرس : کردان ، شهرک زعفرانیه

ویدئو این پروژه

ویدیو پروژه ویلا کردان هوم زود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button