پروژه کلبه پیش ساخته شهر طالقان

کلبه پیش ساخته طالقان با نمای چوب پلاست در شهریور ماه 1399 در شهر طالقان کرج به درخواست آقای مصطفوی، توسط شرکت هوم زود طراحی و ساخته میشود.این پروژه از جمله پروژه های پیش ساخته شرکت هوم زود به شمار می رود. که در مدت 30 روز به تمام و تحویل کارفرما گردید.

به طور کلی می توان گفت که ویلاهای پیش ساخته مانند کلبه پیش ساخته طالقان را می توان با سرعت بسیار زیادی اجرا کرد.  اصولا قابلیت نصب در هر شرایط جغرافیایی برای این سری از محصولات وجود دارد.

از این روی می توان گفت که ویلای پیش ساخته را می توان حتی در زمین هایی که امکان ساخت سازه های معمولی وجود ندارد. نصب کرده و مورد استفاده قرار داد.

در کنار این مسئله باید گفت که طراحی این سری از ویلاها به صورت کاملا مدرن و با در نظر گرفتن امکانات مورد نیاز افراد ساکن انجام می شود .از این روی می توانیم انتظار داشته باشیم که مانند یک خانه کامل، تمامی امکانات مورد نیاز ما در ویلاهای پیش ساخته وجود دارد.

اهمیت طراحی ویلای پیش ساخته

یکی از مهم ترین مسائلی که در خصوص ویلاهای پیش ساخته دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد را می توان طراحی دانست. در واقع یکی از مهم ترین محدودیت ها در خصوص این سری از ویلاها را می توان محدودیت فضای داخلی دانست.

کار طراح به شدت اهمیت پیدا می کند. چرا که باید با دقت بسیار زیادی نسبت به طراحی ویلای پیش ساخته اقدام کند. در کنار این مسئله نباید از یاد ببریم که  در مدل های مختلف تولید می شوندو نوع طراحی و معماری مد نظر مشتری باید به خوبی در طراحی ویلای پیش ساخته رعایت شود.

 

از این روی توصیه می شود که حتما پیش از سفارش ساخت ویلاهای پیش ساخته با تیم هوم زود همکاری داشته باشید.مسائل فنی و همچنین مشاوره های مربوط به ویلای پیش ساخته و طراحی آن را به کارشناسان ما بسپارید. تا در کوتاه ترین و با بهترین قیمت بتوانید. از تمامی این خدمات استفاده کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. نسبت به دریافت مشاوره رایگان در خصوص ویلاهای پیش ساخته اقدام کنید.

در کنار این مسئله زیبایی و قابلیت اجرا در محیط های کوچک را می توان از دیگر دلایلی دانست که بسیاری از خریداران را به خود جذب کرده و ویلاهای پیش ساخته را به یکی از پرفروش ترین محصولات حال حاضر بازار ساخت و ساز ویلا تبدیل کرده است.

کلبه پیش ساخته طالقان
کلبه پیش ساخته طالقان
کلبه پیش ساخته طالقان

اطلاعات پروژه

پروژه :ویلا پیش ساخته

کارفرما : جناب آقای مصطفوی

زمان اجرا : شهریور  ۱۳۹۹

سبک سازه : مدرن

کد طرح :  ۲۱۱

متراژ پروژه : ۶۶ متر مربع

تعداد خواب : ۱

 

  • آدرس : طالقان

ویدئو این پروژه

ویدیو پروژه های ویلا پیش ساخته هوم زود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button