ویلا پیش ساخته سبک سوییسی در شهر لاهیجان

ویلا پیش ساخته سوییسی لاهیجان از جمله ویلاهای سبک سوییسی اجرا شده توسط شرکت هوم زود می باشد.که به در خواست آقای ابوطالبی طراحی و اجرا گردید.متراژ این ویلا 75 مترمربع و دارای یک خواب می باشد.

این ویلا پیش ساخته سوییسی لاهیجان به سبک مثلثی طراحی شده است. طرز ساخت ویلا مثلثی به اوایل دهه ۷۰ میلادی برمی‌گردد.

با رونق گرفتن ساخت و سازها به سبک مدرن در ویلا سازی، استقبال از ویلا مثلثی کمرنگ شد. بعد از گذشت چند دهه، افراد به سمت سبک های خاص و ساده برای طراحی ویلا روی آوردند.

مقاومت ویلا مثلثی

شاید یکی از دلایل محبوبیت این سازه ، مقاوم سازی باشد. این سازه ها در برابر حوادث طبیعی مانند زمین لرزه مقاوم هستند. دلیل دیگر این است که مراحل ساخت پیچیده و زمانبر نیست. حتی گاهی از مصالح پیش ساخته فلزی و بتنی استفاده می شود. این امر موجب کوتاه شدن مراحل و طرز ساخت ویلا مثلثی شده است.

نمای ویلا

نمای ویلا پیش ساخته سوییسی لاهیجان با متریال چوب پلاست اجرا گردیده است.چوب پلاست برای نمای سبک کلاسیک و مدرن کاربرد دارد. نمای چوب پلاست هیچگونه ضایعاتی از خود بر جای نمی گذارد. برای تولید مواد اولیه چوب پلاست از ضایعات، در دو بخش صنعتی استفاده می شود. به این دلیل به آن دوستدار محیط زیست گفته می‌شود.

یکی از ویژگی‌های مهم در مورد مصالح نمای مدرن پوشش عایقی است که ایجاد می کند. این امر در مورد چوب پلاست نیز صادق است. ساختار اولیه آن از چوب و پلاستیک تشکیل شده است که عایق صوت، گرما و سرما محسوب می ‌شوند به همین خاطر گزینه ی مناسبی برای ویلا پیش ساخته سوییسی لاهیجان، نما چوب پلاست بوداز چوب طبیعی نمی توان در نمای ساختمان استفاده کرد اما چوب پلاست این محدودیت را از بین برده است. در مناطق مختلف با شرایط آب و هوایی متفاوت می توان از آن استفاده کرد. بیش از ۹۶% ضد رطوبت و ضد آب می باشد. به علاوه عمر مفید نمای چوب پلاست بین ۱۵ تا ۲۰ سال تخمین زده شده است.

ویلا لاهیجان
ویلا لاهیجان
ویلا لاهیجان

اطلاعات پروژه

پروژه :ویلا پیش ساخته

کارفرما :جناب آقای ابوطالبی

زمان اجرا : مرداد  ۱۳۹۷

سبک سازه : سوئیسی

کد طرح۳۰۲

متراژ پروژه :۷۵متر مربع

تعداد خواب : ۱

 

  • آدرس : لاهیجان

ویدئو این پروژه

ویدیو پروژه های ویلا پیش ساخته هوم زود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button