آلاچیق پیش ساخته باغ رستوران واقع در جاده چالوس

آلاچیق پیش ساخته باغ رستوران واقع در جاده چالوس به در خواست آقای خزایی توسط شرکت هوم زود با نمای چوب پلاست طراحی و ساخته شد.سازه این آلاچیق ها سبک و از نوع پیش ساخته است.

قیمت آلاچیق از نوع پیش ساخته به عوامل متعددی وابسته است. مهندسان معماری از مصالح مختلفی برای ساخت این سبک آلاچیق ها  استفاده می کنند.

از مزایای آلاچیق های سبک پیش ساخته می توان موارد زیر را نام برد:

• قابل حمل
• هزینه کم
• ساخت سریع
برای ساخت آلاچیق های پیش ساخته از مصالح متعددی استفاده می کنند. انتخاب نوع متریال برای ساخت آلاچیق به سلیقه و میزان بودجه شما بستگی دارد. متریال مورد استفاده بر قیمت آلاچیق پیش ساخته تاثیر قابل توجهی دارد.

می توانیم قیمت آلاچیق و ویلای پیش ساخته را تخمین بزنیم. قیمت نهایی ویلا و آلاچیق به عوامل مختلفی از جمله نوع مصالح، نوع طراحی و … وابسته است. متراژ آنها نیز بر قیمت نهایی تاثیرگذار است. هرچه زیربنای درخواستی شما بیشتر باشد مسلماً هزینه ها افزایش پیدا می کند.
تعداد طبقاتی که برای ساخت مد نظر دارید نیز بر قیمت آلاچیق ویلای پیش ساخته تاثیر می گذارد. به طور مثال هزینه ها برای آلاچیق یا ویلای پیش ساخته یک طبقه از دو یا سه طبقه بسیار کمتر است. در نتیجه فرقی نمی کند که چه نوع مصالحی برای ساخت انتخاب کنید.
همچنین امکاناتی که در طراحی ویلا در نظر گرفته می شود بر قیمت نهایی تاثیر دارد. هرچقدر امکانات (تراس، سونا و…) بیشتر باشد قیمت نهایی آلاچیق یا ویلای پیش ساخته بالاتر می‌رود.

 

آلاچیق باغ رستوران
آلاچیق باغ رستوران
آلاچیق باغ رستوران
آلاچیق باغ رستوران

اطلاعات پروژه

پروژه : آلاچیق پیش ساخته باغ رستوران

کارفرما :جناب آقای خزایی

زمان اجرا :شهریور  ۱۳۹۷

سبک سازه : مدرن

کد طرح : ۲۱۳

 

 

  • آدرس : جاده چالوس

star_rate

ویدئو این پروژه

ویدیو پروژه های ویلا پیش ساخته هوم زود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button